Meisjes A1
Terug

Meisjes A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arthur Renting
Trainer Diliane Kwadijk
Trainer Hans Stroink
Hoofdtrainer Jaap Waisvisz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wageningen MO18-5 Oude IJsselstreek MO18-1 0:00
Dieren MO18-1 Westerduiven MO18-1 0:00
Overbetuwe MO18-2 Apeldoorn MO18-2 0:00
Upward MO18-3 Ares MO18-2 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerduiven MO18-1 5 12 4 0 1
2 Dieren MO18-1 5 10 3 1 1
3 Overbetuwe MO18-2 5 10 3 1 1
4 Wageningen MO18-5 5 10 3 1 1
5 Apeldoorn MO18-2 5 9 3 0 2
6 Upward MO18-3 5 4 1 1 3
7 Oude IJsselstreek MO18-1 5 3 1 0 4
8 Ares MO18-2 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt WMHC MO18-5 n.n.b uit
18 mrt MHC Dieren MO18-1 n.n.b thuis
25 mrt HC Ares MO18-2 n.n.b thuis
1 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MO18-2 n.n.b uit
15 apr Apeldoorn MO18-2 n.n.b thuis
22 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MO18-3 n.n.b uit
13 mei Westerduiven MO18-1 n.n.b thuis
20 mei WMHC MO18-5 n.n.b thuis
27 mei MHC Dieren MO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Wageningen MO18-5 Apeldoorn MO18-2 (1-2)final
Overbetuwe MO18-2 Dieren MO18-1 (0-0)scheduled
Upward MO18-3 Westerduiven MO18-1 (1-5)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Dieren MO18-1 Upward MO18-3 (3-2)scheduled
Westerduiven MO18-1 Wageningen MO18-5 (1-2)final
Apeldoorn MO18-2 Ares MO18-2 (5-1)final
Oude IJsselstreek MO18-1 Overbetuwe MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Upward MO18-3 Overbetuwe MO18-2 (0-1)scheduled
Wageningen MO18-5 Dieren MO18-1 (2-1)final
Ares MO18-2 Westerduiven MO18-1 (2-4)final
Apeldoorn MO18-2 Oude IJsselstreek MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Dieren MO18-1 Ares MO18-2 (5-0)final
Westerduiven MO18-1 Apeldoorn MO18-2 (3-0)final
Overbetuwe MO18-2 Wageningen MO18-5 (0-1)final
Oude IJsselstreek MO18-1 Upward MO18-3 (1-2)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Ares MO18-2 Oude IJsselstreek MO18-1 (2-5)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Wageningen MO18-5 Upward MO18-3 (2-2)final
Ares MO18-2 Overbetuwe MO18-2 (1-3)final
Westerduiven MO18-1 Oude IJsselstreek MO18-1 (4-1)final
Apeldoorn MO18-2 Dieren MO18-1 (1-2)scheduled