Dames 1
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ruben Heilbron
Trainer Maxim Bakker
Hoofdtrainer Ruben Heilbron

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn D1 Dieren D1 12:45
Dorsteti D1 Doetinchem D1 12:45
Oude IJsselstreek D1 Overbetuwe D1 12:45
Nijkerk D1 Culemborg D1 12:45
Druten D1 Kromme Rijn D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem D1 15 38 12 2 1
2 Culemborg D1 15 29 9 2 4
3 Avanti D1 15 28 8 4 3
4 Dorsteti D1 14 26 8 2 4
5 Overbetuwe D1 15 25 7 4 4
6 Doorn D1 14 23 6 5 3
7 Druten D1 15 22 6 4 5
8 Nijkerk D1 14 17 5 2 7
9 Oude IJsselstreek D1 13 7 2 1 10
10 Dieren D1 15 5 1 2 12
11 Kromme Rijn D1 15 5 1 2 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 12:45 thuis - Veld 1
21 apr Doetinchemse Hockey Club D1 12:45 uit
28 apr CMHC D1 n.n.b uit
26 mei MHC Dieren D1 12:45 thuis - Veld 1
2 jun Hockey Club Druten D1 12:45 uit
9 jun Doornse Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1
16 jun Dorsteti D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Druten D1 Avanti D1 (2-2)final
Dorsteti D1 Nijkerk D1 (5-1)scheduled
Oude IJsselstreek D1 Kromme Rijn D1 (1-1)final
Doetinchem D1 Overbetuwe D1 (2-1)scheduled
Dieren D1 Culemborg D1 (0-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Culemborg D1 Druten D1 (5-3)scheduled
Overbetuwe D1 Dieren D1 (3-3)final
Nijkerk D1 Oude IJsselstreek D1 (2-0)final
Avanti D1 Doorn D1 (2-1)final
Kromme Rijn D1 Doetinchem D1 (1-7)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Druten D1 Overbetuwe D1 (2-2)final
Doorn D1 Culemborg D1 (2-1)scheduled
Dorsteti D1 Avanti D1 (5-2)final
Dieren D1 Doetinchem D1 (0-0)final
Nijkerk D1 Kromme Rijn D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Culemborg D1 Dorsteti D1 (3-4)final
Overbetuwe D1 Doorn D1 (0-0)final
Doetinchem D1 Druten D1 (3-0)final
Avanti D1 Oude IJsselstreek D1 (1-0)final
Kromme Rijn D1 Dieren D1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Druten D1 Dieren D1 (5-1)final
Doorn D1 Doetinchem D1 (1-1)scheduled
Dorsteti D1 Overbetuwe D1 (1-3)final
Nijkerk D1 Avanti D1 (2-2)final
Oude IJsselstreek D1 Culemborg D1 (2-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Doetinchem D1 Dorsteti D1 (1-0)final
Overbetuwe D1 Oude IJsselstreek D1 (3-2)final
Culemborg D1 Nijkerk D1 (4-0)final
Dieren D1 Doorn D1 (1-3)final
Kromme Rijn D1 Druten D1 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oude IJsselstreek D1 Doetinchem D1 (0-4)final
Dorsteti D1 Dieren D1 (5-1)final
Nijkerk D1 Overbetuwe D1 (1-3)scheduled
Avanti D1 Kromme Rijn D1 (7-2)final
Doorn D1 Druten D1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Druten D1 Dorsteti D1 (3-1)final
Culemborg D1 Avanti D1 (7-2)final
Doetinchem D1 Nijkerk D1 (4-0)final
Dieren D1 Oude IJsselstreek D1 (0-1)final
Kromme Rijn D1 Doorn D1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Culemborg D1 Kromme Rijn D1 (4-1)final
Dorsteti D1 Doorn D1 (2-1)final
Nijkerk D1 Dieren D1 (2-1)final
Avanti D1 Overbetuwe D1 (3-0)final
Oude IJsselstreek D1 Druten D1 (1-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Druten D1 Nijkerk D1 (1-0)scheduled
Doorn D1 Oude IJsselstreek D1 (4-1)final
Dorsteti D1 Kromme Rijn D1 (1-0)final
Overbetuwe D1 Culemborg D1 (3-1)final
Doetinchem D1 Avanti D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Culemborg D1 Doetinchem D1 (2-4)final
Oude IJsselstreek D1 Dorsteti D1 (1-2)scheduled
Nijkerk D1 Doorn D1 (1-3)final
Avanti D1 Dieren D1 (5-2)final
Kromme Rijn D1 Overbetuwe D1 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Avanti D1 Druten D1 (1-1)final
Culemborg D1 Dieren D1 (1-0)final
Overbetuwe D1 Doetinchem D1 (4-2)final
Nijkerk D1 Dorsteti D1 (1-1)scheduled
Kromme Rijn D1 Oude IJsselstreek D1 (0-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Druten D1 Culemborg D1 (0-4)final
Doorn D1 Avanti D1 (1-1)final
Doetinchem D1 Kromme Rijn D1 (7-2)final
Dieren D1 Overbetuwe D1 (0-1)scheduled
Oude IJsselstreek D1 Nijkerk D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Avanti D1 Dorsteti D1 (4-0)final
Culemborg D1 Doorn D1 (2-2)final
Overbetuwe D1 Druten D1 (2-2)final
Doetinchem D1 Dieren D1 (5-0)final
Kromme Rijn D1 Nijkerk D1 (0-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Dorsteti D1 Culemborg D1 (1-1)final
Oude IJsselstreek D1 Avanti D1 (0-4)final
Druten D1 Doetinchem D1 (2-5)final
Doorn D1 Overbetuwe D1 (3-1)final
Dieren D1 Kromme Rijn D1 (5-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Avanti D1 Nijkerk D1 (2-1)final
Overbetuwe D1 Dorsteti D1 (2-4)scheduled
Doetinchem D1 Doorn D1 (3-0)final
Dieren D1 Druten D1 (0-1)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Kromme Rijn D1 Culemborg D1 (0-1)final