Dames 1
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jaap Waisvisz
Trainer Maxim Bakker
Hoofdtrainer Jaap Waisvisz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Avanti D1 Druten D1 12:30
Culemborg D1 Dieren D1 12:45
Overbetuwe D1 Doetinchem D1 12:45
Nijkerk D1 Dorsteti D1 12:45
Kromme Rijn D1 Oude IJsselstreek D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem D1 10 26 8 2 0
2 Dorsteti D1 10 21 7 0 3
3 Culemborg D1 10 18 6 0 4
4 Doorn D1 10 18 5 3 2
5 Overbetuwe D1 10 18 5 3 2
6 Druten D1 10 17 5 2 3
7 Avanti D1 10 17 5 2 3
8 Nijkerk D1 10 10 3 1 6
9 Kromme Rijn D1 10 5 1 2 7
10 Oude IJsselstreek D1 10 4 1 1 8
11 Dieren D1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Kromme Rijn D1 12:45 uit
10 mrt Nijkerk D1 12:45 thuis - Veld 1
24 mrt WMHC Avanti D1 12:45 thuis - Veld 1
7 apr CMHC D1 12:45 uit
14 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 12:45 thuis - Veld 1
21 apr Doetinchemse Hockey Club D1 12:45 uit
26 mei MHC Dieren D1 12:45 thuis - Veld 1
2 jun Hockey Club Druten D1 n.n.b uit
9 jun Doornse Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1
16 jun Dorsteti D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Druten D1 Avanti D1 (2-2)final
Dorsteti D1 Nijkerk D1 (5-1)scheduled
Oude IJsselstreek D1 Kromme Rijn D1 (1-1)final
Doetinchem D1 Overbetuwe D1 (2-1)scheduled
Dieren D1 Culemborg D1 (0-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Culemborg D1 Druten D1 (5-3)scheduled
Overbetuwe D1 Dieren D1 (3-3)final
Nijkerk D1 Oude IJsselstreek D1 (2-0)final
Avanti D1 Doorn D1 (2-1)final
Kromme Rijn D1 Doetinchem D1 (1-7)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Druten D1 Overbetuwe D1 (2-2)final
Doorn D1 Culemborg D1 (2-1)scheduled
Dorsteti D1 Avanti D1 (5-2)final
Dieren D1 Doetinchem D1 (0-0)final
Nijkerk D1 Kromme Rijn D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Culemborg D1 Dorsteti D1 (3-4)final
Overbetuwe D1 Doorn D1 (0-0)final
Doetinchem D1 Druten D1 (3-0)final
Avanti D1 Oude IJsselstreek D1 (1-0)final
Kromme Rijn D1 Dieren D1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Druten D1 Dieren D1 (5-1)final
Doorn D1 Doetinchem D1 (1-1)scheduled
Dorsteti D1 Overbetuwe D1 (1-3)final
Nijkerk D1 Avanti D1 (2-2)final
Oude IJsselstreek D1 Culemborg D1 (2-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Doetinchem D1 Dorsteti D1 (1-0)final
Overbetuwe D1 Oude IJsselstreek D1 (3-2)final
Culemborg D1 Nijkerk D1 (4-0)final
Dieren D1 Doorn D1 (1-3)final
Kromme Rijn D1 Druten D1 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oude IJsselstreek D1 Doetinchem D1 (0-4)final
Dorsteti D1 Dieren D1 (5-1)final
Nijkerk D1 Overbetuwe D1 (1-3)scheduled
Avanti D1 Kromme Rijn D1 (7-2)final
Doorn D1 Druten D1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Druten D1 Dorsteti D1 (3-1)final
Culemborg D1 Avanti D1 (7-2)final
Doetinchem D1 Nijkerk D1 (4-0)final
Dieren D1 Oude IJsselstreek D1 (0-1)final
Kromme Rijn D1 Doorn D1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Culemborg D1 Kromme Rijn D1 (4-1)final
Dorsteti D1 Doorn D1 (2-1)final
Nijkerk D1 Dieren D1 (2-1)final
Avanti D1 Overbetuwe D1 (3-0)final
Oude IJsselstreek D1 Druten D1 (1-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Druten D1 Nijkerk D1 (1-0)scheduled
Doorn D1 Oude IJsselstreek D1 (4-1)final
Dorsteti D1 Kromme Rijn D1 (1-0)final
Overbetuwe D1 Culemborg D1 (3-1)final
Doetinchem D1 Avanti D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Culemborg D1 Doetinchem D1 (2-4)final
Oude IJsselstreek D1 Dorsteti D1 (1-2)scheduled
Nijkerk D1 Doorn D1 (1-3)final
Avanti D1 Dieren D1 (5-2)final
Kromme Rijn D1 Overbetuwe D1 (0-1)final